Aktualności

 • Prowadzenie własnego biznesu wymaga od każdego przedsiębiorcy określonej strategii, a przede wszystkim jej odpowiedniej realizacji. Właściciel firmy musi przewidywać zagrożenia, analizować działania swoje i konkurencji, a także dbać o wszystkie aspekty prowadzonej działalności. Niestety, nie zawsze jest to proste i nie zawsze każde z tych działań musi być najlepsze z możliwych. Pojawiają się sytuacje kryzysowe, z którymi musimy się mierzyć, a w wyniku braku czasu, umiejętności czy odpowiednich działań, firma zaczyna przeżywać kryzys i pojawiają się kolejne problemy, na które nie znamy recepty. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wykwalifikowanych specjalistów – doradców biznesowych, którzy będą w stanie pomóc nam w określonej dziedzinie. A dziedzin tych może być bardzo wiele. Przyjrzyjmy się, w jakich sytuacjach porady biznesowe oraz konkretne działania specjalistów, mogą sprzyjać pokonaniu problemów lub rozwoju własnej firmy!

  więcej...
 • W dniach 18 – 19 września odbyła się kolejna już edycja wydarzenia pt. Analityka wynagrodzeń, organizowanego przez jedną z naszych spółek – Trio Conferences. To jedyne w swoim rodzaju spotkanie praktyków zgromadziło kilkudziesięciu specjalistów odpowiadających w swoich firmach za projektowanie, analizowanie lub planowanie polityki wynagrodzeń.

  więcej...
 • Czy wiedzą Państwo, że w dawnych samochodach, trochę młodszych ciężarówkach i nawet współcześnie używanych ciągnikach rolniczych, skrzynie biegów nie były lub nie są synchronizowane? Co to oznacza? Być może część z Państwa pamięta jazdę „Maluchem” bądź innym autem z dawnych lat, w którym ani pierwszy bieg, ani wsteczny nie miały synchronizacji i aby wrzucić któryś z nich, należało się zatrzymać. Dopiero wtedy, można było włączyć bieg bez zgrzytu i niszczenia całej skrzyni i jechać w wybranym kierunku.

  więcej...
 • Miło nam jest poinformować, że z szerokiego zakresu usług spółek Grupy Trio Management korzysta większość (63%) spółek giełdowych wyróżnionych najwyższymi lokatami (pozycje 1 – 81) w rankingu Giełdowa Spółka Roku opublikowanym 21 marca w Pulsie Biznesu. Dziękujemy za zaufanie!

  więcej...
 • W dniach 15-16 lutego br. Trio Advisory było partnerem merytorycznym warsztatów „Etatyzacja w zakładach produkcyjnych”. Podczas dwóch dni prelegenci przedstawili różne aspekty związane z liczebnością zatrudnienia oraz jego ujęciem w postaci wynagrodzeń i budżetów.

  więcej...
 • Trio Legal Snażyk Granicki z siedzibą w Warszawie to kancelaria powstała w wyniku połączenia kancelarii Lawards oraz SGP Legal Snażyk Granicki. Nowy podmiot rozpoczyna swoją działalność w styczniu 2017 roku.

  więcej...
 • Trio Advisory zrealizowało dla Grupy Nowy Styl projekt, którego celem nadrzędnym było zwiększenie efektywności produkcji poprzez transformację systemu wynagrodzeń. Wprowadzone podczas projektu narzędzia wspierają kadrę kierowniczą działów produkcji w zarządzaniu umiejętnościami podległym im pracownikom poprzez powiązanie matrycy umiejętności technicznych z ich systemem wynagradzania.
  Aby dowiedzieć się więcej o założeniach oraz efektach projektu zapraszamy do zapoznania się z

  ANALIZĄ PRZYPADKU

  oraz do kontaktu:
  Agnieszka Klukowska
  Dyrektor Trio Advisory
  M. +48 505 195 333
  a.klukowska@triomanagement.pl

  więcej...
 • Analityk Trio Advisory – Jakub Religa wygłosił prezentację na jednym z comiesięcznych spotkań OpenReaktor, na którym podzielił się swoją wiedzą z zakresu wyceny startupów. Przybliżył słuchaczom metodologie wyceny przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju oraz doradził, jak przygotować się do spotkania z potencjalnym inwestorem.
  Zapraszamy do oglądania!

  więcej...
 • W dniach 16-17 listopada odbyła się konferencja Process&Operation Excellence Summit – pierwsze w Polsce takie spotkanie łączące społeczność praktyków zaangażowanych w dążenie do doskonałości operacyjnej i procesowej w sektorze produkcyjnym i usług.
  Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

  więcej...
 • W tym roku, po raz pierwszy zaangażowaliśmy się w akcję Szlachetnej Paczki. Okazało się, że nasi pracownicy mają wielkie serca.

  więcej...
 • Konsultant HR Trio Advisory – Jacek Kowalski wystąpił w warsztatach w roli prelegenta. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem dotyczącym wydarzenia.

  więcej...
 • 4 września 2016 roku odbyła się 5. edycja biegu Warszawa Business Run. To część ogólnopolskiej imprezy – Poland Business Run, odbywającej się jednocześnie w kilku największych miastach Polski.

  więcej...
 • Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rok 2016 jest dla nas rokiem jubileuszowym – Grupa Trio Management obchodzi 15-lecie swojej działalności.

  więcej...
 • Trio Management 23 listopada 2015 roku zmienia swój wizerunek, prezentując nie tylko nowe logo i nowoczesne strony internetowe, ale również innowacyjne podejście do doradztwa biznesowego, które systematycznie rozwija od 2001 roku.

  więcej...
 • 8 września 2015 roku funkcję Prezesa Trio Management objął Robert Kowalski.

  więcej...
 • Szanowni Państwo, Trio Management po raz kolejny organizuje spotkanie dla wybranych firm produkcyjnych z regionu kujawsko-pomorskiego.

   

  więcej...
 • Szanowni Państwo, Trio Management po raz kolejny organizuje spotkanie dla wybranych firm produkcyjnych z regionu warmińsko-mazurskiego.

   

  więcej...