Aktualności

 • Kilka dni temu ukazał się najnowszy raport Przeglądu Wynagrodzeń dedykowany sieciom handlowym. Podczas 10 edycji badania Wiosna 2018 Trio Advisory oddało Klientom  raport w całkiem nowej, cyfrowej odsłonie. Nowy raport dostępny jest wyłącznie za pomocą aplikacji Omega HR.

  więcej...
 • Klient, dla którego Trio Advisory realizowało projekt wyceny spółek to wiodący dystrybutor produktów z kategorii: media, rozrywka, lifestyle, artykuły dziecięce, odzież, obuwie, kosmetyki oraz kursy językowe. Grupę tworzą spółki o profilu operacyjno-handlowym oraz spółka holdingowa.

  więcej...
 • Trio Advisory miało okazję współpracować z firmą prowadzącą działalność produkcyjną we wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Początkowo rodzinne przedsiębiorstwo, z czasem zostało sprywatyzowane i podjęło współpracę z dużą firmą będącą jednym z największych producentów mebli w Polsce. Organizacja zaczęła się rozrastać i wprowadzać do swojej oferty nowe produkty.

  więcej...
 • Trio Advisory jako sprawdzona firma doradcza w obszarze wycen i modelowania finansowego została zaangażowana do projektu wyceny znaku towarowego przez Klienta zajmującego się produkcją i sprzedażą ciągników oraz maszyn rolniczych, będącego spółką notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obszar jej działalności zagranicznej obejmuje Bałkany, rynki wschodnie oraz kraje afrykańskie. Naczelną ideą Spółki jest wytwarzanie różnorodnych maszyn i urządzeń, nacechowanych europejską jakością wykonania i dobrą ceną.

  więcej...
 • Wartościowanie stanowisk to zagadnienie znajdujące się w obszarze zainteresowania działów HR, zarządów i osób mających wpływ na kształtowanie polityki personalnej w firmie. Temat ten jest niejednokrotnie poruszany przez naszych Klientów, przy wydawaniu kolejnych edycji naszego Przeglądu Wynagrodzeń. Stawiają sobie oni wartościowanie stanowisk w swoich organizacjach jako istotny punkt z obszaru HR do przeprowadzenia w najbliższym czasie. Warto zaznaczyć, że prawidłowo przeprowadzony proces i uzyskanie spójności z rynkową wyceną stanowisk przynosi wymierne korzyści w postaci usystematyzowania całej polityki zarządzania zasobami ludzkimi, stąd też powinno się wspomnieć o nim nieco więcej.

  więcej...
 • Prowadzenie własnego biznesu wymaga od każdego przedsiębiorcy określonej strategii, a przede wszystkim jej odpowiedniej realizacji. Właściciel firmy musi przewidywać zagrożenia, analizować działania swoje i konkurencji, a także dbać o wszystkie aspekty prowadzonej działalności. Niestety, nie zawsze jest to proste i nie zawsze każde z tych działań musi być najlepsze z możliwych. Pojawiają się sytuacje kryzysowe, z którymi musimy się mierzyć, a w wyniku braku czasu, umiejętności czy odpowiednich działań, firma zaczyna przeżywać kryzys i pojawiają się kolejne problemy, na które nie znamy recepty. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wykwalifikowanych specjalistów – doradców biznesowych, którzy będą w stanie pomóc nam w określonej dziedzinie. A dziedzin tych może być bardzo wiele. Przyjrzyjmy się, w jakich sytuacjach porady biznesowe oraz konkretne działania specjalistów, mogą sprzyjać pokonaniu problemów lub rozwoju własnej firmy!

  więcej...
 • W dniach 18 – 19 września odbyła się kolejna już edycja wydarzenia pt. Analityka wynagrodzeń, organizowanego przez jedną z naszych spółek – Trio Conferences. To jedyne w swoim rodzaju spotkanie praktyków zgromadziło kilkudziesięciu specjalistów odpowiadających w swoich firmach za projektowanie, analizowanie lub planowanie polityki wynagrodzeń.

  więcej...
 • Czy wiedzą Państwo, że w dawnych samochodach, trochę młodszych ciężarówkach i nawet współcześnie używanych ciągnikach rolniczych, skrzynie biegów nie były lub nie są synchronizowane? Co to oznacza? Być może część z Państwa pamięta jazdę „Maluchem” bądź innym autem z dawnych lat, w którym ani pierwszy bieg, ani wsteczny nie miały synchronizacji i aby wrzucić któryś z nich, należało się zatrzymać. Dopiero wtedy, można było włączyć bieg bez zgrzytu i niszczenia całej skrzyni i jechać w wybranym kierunku.

  więcej...
 • Miło nam jest poinformować, że z szerokiego zakresu usług spółek Grupy Trio Management korzysta większość (63%) spółek giełdowych wyróżnionych najwyższymi lokatami (pozycje 1 – 81) w rankingu Giełdowa Spółka Roku opublikowanym 21 marca w Pulsie Biznesu. Dziękujemy za zaufanie!

  więcej...
 • W dniach 15-16 lutego br. Trio Advisory było partnerem merytorycznym warsztatów „Etatyzacja w zakładach produkcyjnych”. Podczas dwóch dni prelegenci przedstawili różne aspekty związane z liczebnością zatrudnienia oraz jego ujęciem w postaci wynagrodzeń i budżetów.

  więcej...
 • Trio Advisory zrealizowało dla Grupy Nowy Styl projekt, którego celem nadrzędnym było zwiększenie efektywności produkcji poprzez transformację systemu wynagrodzeń. Wprowadzone podczas projektu narzędzia wspierają kadrę kierowniczą działów produkcji w zarządzaniu umiejętnościami podległym im pracownikom poprzez powiązanie matrycy umiejętności technicznych z ich systemem wynagradzania.
  Aby dowiedzieć się więcej o założeniach oraz efektach projektu zapraszamy do zapoznania się z

  ANALIZĄ PRZYPADKU

  oraz do kontaktu:
  Mateusz Miciul
  Konsultant Trio Advisory
  M. +48 519 898 611
  m.miciul@triomanagement.pl

  więcej...
 • Analityk Trio Advisory – Jakub Religa wygłosił prezentację na jednym z comiesięcznych spotkań OpenReaktor, na którym podzielił się swoją wiedzą z zakresu wyceny startupów. Przybliżył słuchaczom metodologie wyceny przedsiębiorstw we wczesnej fazie rozwoju oraz doradził, jak przygotować się do spotkania z potencjalnym inwestorem.
  Zapraszamy do oglądania!

  więcej...
 • W dniach 16-17 listopada odbyła się konferencja Process&Operation Excellence Summit – pierwsze w Polsce takie spotkanie łączące społeczność praktyków zaangażowanych w dążenie do doskonałości operacyjnej i procesowej w sektorze produkcyjnym i usług.
  Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.

  więcej...
 • W tym roku, po raz pierwszy zaangażowaliśmy się w akcję Szlachetnej Paczki. Okazało się, że nasi pracownicy mają wielkie serca.

  więcej...
 • Konsultant HR Trio Advisory – Jacek Kowalski wystąpił w warsztatach w roli prelegenta. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem dotyczącym wydarzenia.

  więcej...
 • 4 września 2016 roku odbyła się 5. edycja biegu Warszawa Business Run. To część ogólnopolskiej imprezy – Poland Business Run, odbywającej się jednocześnie w kilku największych miastach Polski.

  więcej...
 • Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rok 2016 jest dla nas rokiem jubileuszowym – Grupa Trio Management obchodzi 15-lecie swojej działalności.

  więcej...
 • Trio Management 23 listopada 2015 roku zmienia swój wizerunek, prezentując nie tylko nowe logo i nowoczesne strony internetowe, ale również innowacyjne podejście do doradztwa biznesowego, które systematycznie rozwija od 2001 roku.

  więcej...
 • 8 września 2015 roku funkcję Prezesa Trio Management objął Robert Kowalski.

  więcej...
 • Szanowni Państwo, Trio Management po raz kolejny organizuje spotkanie dla wybranych firm produkcyjnych z regionu kujawsko-pomorskiego.

   

  więcej...
 • Szanowni Państwo, Trio Management po raz kolejny organizuje spotkanie dla wybranych firm produkcyjnych z regionu warmińsko-mazurskiego.

   

  więcej...