Aktualności

 • Grupa Trio Management obchodzi jubileusz!


  23.08.2016

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rok 2016 jest dla nas rokiem jubileuszowym – Grupa Trio Management obchodzi 15-lecie swojej działalności.

  To idealny czas na chwilę wspomnień, podsumowań i podziękowań. Począwszy od roku 2001 jesteśmy obecni na polskim rynku firm doradczych i możemy być dumni z tego, co do tego pory udało nam się osiągnąć. Niewątpliwie był to czas pełen sukcesów, wyzwań i nieustannego rozwoju. Systematycznie staraliśmy się rozszerzać naszą ofertę, chcąc sprostać oczekiwaniom stawianym profesjonalnym doradcom biznesowym.

  Podziękowania należą się przede wszystkim naszym Klientom, bez których nie udałoby się nam być dziś w miejscu, w którym jesteśmy. To dzięki Państwa zaufaniu oraz owocnej współpracy mogliśmy zdobywać cenne doświadczenie, poznawać specyfikę spółek z różnych branż oraz dopasowywać naszą ofertę do konkretnych potrzeb. Szczególnie dziękujemy organizacjom, które są z nami od samego początku – to dzięki nim czerpiemy satysfakcję z wykonywanej przez nas pracy. Jest to dla nas znak, że w pełni spełniamy Państwa oczekiwania. Zaufanie to dla nas najwyższa wartość.

  Dziękujemy również wszystkim naszym Partnerom oraz Współpracownikom za wysiłek włożony w budowę i rozwój firmy. Bez Waszej wiedzy i doświadczenia, a częstokroć również poświęcenia, nie udałoby się nam osiągnąć obecnej pozycji na rynku. To dzięki Wam byliśmy w stanie zrealizować projekty dla ponad 4 000 Klientów. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy tak zgrany zespół.

  Z okazji tak pięknego jubileuszu pozostaje nam tylko życzyć sobie i Państwu kolejnych lat owocnej współpracy. Wierzymy, że to właśnie z nami będą Państwo podnosili wartość swojej firmy.

  powrót do listy aktualności