Aktualności

 • Grupa Trio Management uczestnikiem Warszawa Business Run 2016


  04.09.2016

  4 września 2016 roku odbyła się 5. edycja biegu Warszawa Business Run. To część ogólnopolskiej imprezy – Poland Business Run, odbywającej się jednocześnie w kilku największych miastach Polski.

  Jedyny w swoim rodzaju charytatywny bieg biznesowy w formie pięcioosobowej sztafety, w samej tylko Warszawie zgromadził w tym roku niemal 4 000 uczestników, dzięki czemu udało się zebrać ponad 270 000 zł!

  Grupa Trio Management wystawiła do startu 4 drużyny: Trio Conference$ – Haj$ Five, Aniołki Ślepego, TRIO Szybcy i Skuteczni oraz TRIO MANAGEMENT – najlepsza zmiana. Co prawda żadna z drużyn nie zajęła I miejsca, ale wysiłek i poświęcenie uczestników nie poszły na marne. Biorąc udział w biegu każda drużyna wspomogła podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień niesie pomoc osobom po amputacjach. Wszyscy więc powinni się czuć zwycięzcami, bez względu na uzyskane wyniki.
  W wydarzenie zaangażowały się zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy, instytucje publiczne, stowarzyszenia i banki. Grupa Trio Management stanęła obok ponad 700 drużyn, reprezentujących m.in.: Accenture, PKP, Alior Bank, PepsiCo, Cargill, ProService, PKO Bank Polski, Netia, Empik, Microsoft, Polski Bank Komórek Macierzystych, Avon, Harper Hygienics, Samsung, Provident Polska i wielu innych.

  powrót do listy aktualności