Aktualności

 • Warmińsko-Mazurski Klub HR – spotkanie dyskusyjne praktyków HR (20.10.2015 r.)


  19.04.2015

  Szanowni Państwo, Trio Management po raz kolejny organizuje spotkanie dla wybranych firm produkcyjnych z regionu warmińsko-mazurskiego.

   

  Zaproszenie do udziału w wydarzeniu kierujemy do osób, które mają wpływ na kreowanie polityki personalnej w firmie oraz do osób kształtujących rynek pracy w województwie warmińsko-mazurskim widzących potrzebę stworzenia w regionie środowiska pracodawców promujących dobre praktyki. Celem spotkania jest pozyskanie/poszerzenie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań HR oraz kontaktów w regionie (integracja środowiska HR).

  Poprzednie spotkanie odbyło się w dniu 16.06.2015 r. w OSI Food Solutions Polska (koło Ostródy). Tym razem dyskutowaliśmy na temat oceny pracowniczej oraz wokół kwestii związanych z pomiarem i zarządzaniem rotacją pracowników. Na spotkaniu oprócz przedstawicieli firmy Trio Management obecni byli przedstawiciele firm: Home Concept, IKEA Industry Lubawa, IPB IŁAWA, MTI FURNINOWA, OPEGIEKA, OSI Food Solutions, OSTRÓDA YACHT, Polmlek, WIEJAK, Wagon Service Ostróda.

  Wśród tematów, które Uczestnicy chcieliby omawiać na kolejnych spotkaniach na pierwsze miejsce ewidentnie przebija się tematyka związana z motywowaniem i wynagradzaniem pracowników. Na drugim miejscu znalazła się kwestia wdrażania nowych pracowników.

  Czekamy zatem na zgłoszenia uczestnictwa w projekcie oraz chęci ewentualnego moderowania części dyskusji w którymś z wymienionych wyżej tematów w dniu 20 października 2015 r. Szczegółowa agenda wraz z miejscem kolejnego spotkania zostanie przesłane do wszystkich zainteresowanych w terminie późniejszym.

  W razie pytań związanych z tym wydarzeniem, bardzo prosimy o kontakt.

  powrót do listy aktualności