Aktualności

 • Kujawsko-Pomorski Klub HR – spotkanie dyskusyjne praktyków HR (18.09.2015 r.)


  15.04.2015

  Szanowni Państwo, Trio Management po raz kolejny organizuje spotkanie dla wybranych firm produkcyjnych z regionu kujawsko-pomorskiego.

   

  Zaproszenie do udziału w wydarzeniu kierujemy do osób, które mają wpływ na kreowanie polityki personalnej w firmie oraz do osób kształtujących rynek pracy w województwie kujawsko-pomorskim widzących potrzebę stworzenia w regionie środowiska pracodawców promujących dobre praktyki. Celem spotkania jest pozyskanie/poszerzenie wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań HR oraz kontaktów w regionie (integracja środowiska HR).

  Poprzednie spotkanie odbyło się w dniu 26.05.2015 r. w Toruniu na temat: „Rosnąca rola pozafinansowych elementów pakietu wynagradzania na regionalnym rynku pracy”. Na spotkaniu oprócz przedstawicieli firmy Trio Management obecni byli przedstawiciele firm: BELMA, CHEMIROL, CIMAT, CONKRET, ERGIS, FAM TECHNIKA ODLEWNICZA, FRAUENTHAL, GAMET, MINDA, NOMET, NOVA TRADING, OPAKOFARB, PLAST FARB, ROTR, RUN, VADAIN, VISSCHER-CARAVELLE, VOBRO, WIKA.

  Zdecydowana większość Uczestników potwierdziła, iż spotkanie w pełni spełniło ich oczekiwania i chciałoby otrzymywać informacje o nadchodzących spotkaniach tego typu. Wśród tematów, które Uczestnicy chcieliby omawiać na kolejnych spotkaniach powtarzały się najczęściej:

  • Doskonalenie wyników i rozwój – jak budować zaangażowanie pracowników?
  • Zarządzanie kompetencjami jako element wspierający budowanie elastyczności firmy
  • Jak motywować pracowników (systemy premiowe i benefity)?
  • Jak skutecznie wdrażać nowych pracowników?

  Czekamy zatem na zgłoszenia uczestnictwa w projekcie oraz propozycje co do zagadnień i tematów, które moglibyśmy poruszyć na kolejnym spotkaniu w dniu 18 września 2015 r. Wybór zgłoszonych tematów jak i miejsce kolejnego spotkania zostanie przesłane do wszystkich zainteresowanych w terminie późniejszym.

  W razie pytań związanych z tym wydarzeniem, bardzo prosimy o kontakt.

  powrót do listy aktualności