Aktualności

 • Trio Management najbardziej innowacyjną grupą doradczą w Polsce


  23.11.2015

  Trio Management 23 listopada 2015 roku zmienia swój wizerunek, prezentując nie tylko nowe logo i nowoczesne strony internetowe, ale również innowacyjne podejście do doradztwa biznesowego, które systematycznie rozwija od 2001 roku.

  Od tej pory samodzielnie działające podmioty, w zależności od charakteru prowadzonej działalności, zintegrowano pod 4 markami, tworząc Grupę Trio Management, co pozwoli oferować Klientom kompleksowe podejście w ramach jednej firmy doradczej.

  Część doradcza Grupy będzie rozwijana pod nową marką Trio Advisory, w ofercie której znajdzie się 15 obszarów ekspertyz wspierających wzrost wartości firm. Funkcjonująca dotąd niezależnie spółka Trio Conferences zostanie włączona do struktur Grupy, i zacznie korzystać z wieloletniego doświadczenia konsultantów w obszarze wspierania rozwoju i poprawy efektywności organizacji. Grupę wspierać będzie również Kancelaria prawna Lawards. Schemat organizacyjny Grupy dopełnia także Trio Brokers, oferując kompleksowe doradztwo w zakresie ubezpieczeń.

  – Celem zmiany jest ujednolicenie komunikacji z Klientami oraz podkreślenie naszej innowacyjności i kompleksowego podejścia, z którego co roku korzysta już ponad 750 przedsiębiorstw – wyjaśnia Robert Kowalski, Prezes Zarządu Trio Management. – Dynamiczny charakter naszego logo odzwierciedla nasze nastawienie na efekt oraz gotowość do realizacji projektów w zmiennym otoczeniu rynkowym.

  Trio Management to firma doradcza z polskim kapitałem. Jest jedną z najdłużej działających firm tego typu w naszym kraju. Grupa skupia obecnie blisko 100 konsultantów i obsługuje ponad 750 firm rocznie. Jest liderem na rynku wycen oraz posiada dostęp do największej bazy ekspertów z każdej branży, co pozwala jej na stworzenie w krótkim czasie zespołu projektowego na potrzeby realizacji każdego zleconego projektu. Zapraszamy do odwiedzania naszych stron internetowych.

  powrót do listy aktualności