Dołącz do nas

Wyślij zgłoszenie

Fundamentem naszego sukcesu jest współpraca indywidualności o zróżnicowanym doświadczeniu biznesowym. W profesjonalny sposób łączymy różnorodne kompetencje tworząc innowacyjne rozwiązania.

Nasza praca jest ekscytująca. Wymaga zaangażowania, inteligencji i otwartego umysłu.

Efekty osiągamy wspierając się wzajemnie i koncentrując na rzeczywistych potrzebach naszych Klientów – największych firm w Polsce i liderów w swoich branżach.

Jeżeli lubisz brać na siebie odpowiedzialność, masz inicjatywę i sprawdzasz się w pracy zespołowej – Grupa Trio Management jest miejscem dla Ciebie.

Formularz kontaktowy

Dodaj swoje CV*


Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres: trio@trioadvisory.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 

Obowiązek Informacyjny


Administratorem danych osobowych jest Trio Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K. z siedzibą w: ul. Sobieskiego 110, 00-764 Warszawa („Administrator”):

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
 2. Odbiorcami danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, spółki z grupy Trio, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów rekrutacyjnych i informatycznych.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat od dnia przesłania cv.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6. Podanie danych jest dobrowolne;
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym poprzez profilowanie.
 8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Jeśli nie znalazłeś dla siebie odpowiedniej oferty, wyślij nam swoje cv. W przypadku prowadzenia procesów rekrutacyjnych odpowiadających Twoim kwalifikacjom, z pewnością skontaktujemy się z Tobą.