Aktualności

 • Wakacyjny Konkurs Kreatywny


  21.04.2015

  Miło nam poinformować, że w związku z rozpoczynającym się czasem wakacyjnych podróży, specjalnie dla Dzieci naszych miłych Klientów, przygotowaliśmy Wakacyjny Konkurs Kreatywny pt. “POZDROWIENIA Z WAKACJI”.

  Prace konkursowe nawiązujące do wakacyjnych przygód mogą być wykonane w dowolnej formie np. kartki własnoręcznie stworzonej przez dziecko w wybranej technice plastycznej, krótkiego reportażu audio, autorskiej piosenki, prezentacji multimedialnej lub filmiku.

   

  Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat i obejmuje dwie grupy wiekowe: 5-9 oraz 10-13 lat. W każdej z grup wiekowych przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, tj. nagroda za pierwsze miejsce oraz wyróżnienia za najbardziej kreatywne i nowatorskie ujęcie tematyki konkursu.

   

  Nie precyzujemy rodzaju materiałów, z jakich praca konkursowa powinna być wykonana. Może być to rysunek, grafika, collage, technika mieszana, technika przestrzenna, krótki filmik, prezentacja multimedialna, utwór muzyczny, czy reportaż audio. Pozostawiamy dzieciom swobodę wyboru, aby mogły puścić wodzę fantazji.

   

  Termin nadsyłania prac upływa 10 września br. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 września br. Osobą odpowiedzialną za nadzór nad przebiegiem Konkursu jest p. Natalia Raszkiewicz (tel. +48 444 78 00,n.raszkiewicz@triomanagement.pl). Szczegółowy Regulamin Konkursu (REGULAMIN) zamieszczony jest na naszej stronie internetowej.

   

  Życząc Państwu udanego wypoczynku gorąco zachęcamy Państwa Pociechy do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in.: waveboard, hulajnoga, namiot, zestaw do nurkowania oraz zestaw do badmintona. Dla dziecka, którego praca o tematyce konkursowej dotrze do nas jako pierwsza przewidziana jest nagroda specjalna.

   

  Z wakacyjnymi pozdrowieniami,

   

  Zespół Trio Management
  Poniżej prezentujemy przykłady nagrodzonych prac z ostatniego konkursu, którego tematyka związana była z interpretacją nietypowych obiektów/budowli, najbardziej oryginalnych urządzeń/maszyn oraz najciekawszych symboli/oznaczeń produktów.

   

   

  powrót do listy aktualności