Fundusze unijne

Pomagamy i doradzamy przy pozyskaniu funduszy unijnych

Jeżeli dotychczas nie korzystali Państwo ze środków unijnych wspierających rozwój firmy, zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń naszych profesjonalistów w tym zakresie. Podpowiemy jak dopasować dostępne zasoby finansowe funduszy europejskich do wsparcia Państwa biznesu i zdobycia przewagi konkurencyjnej na rynku.

Magdalena Karda Prezes Zarządu Kontakt
K: +48 500 080 935
Związana z Grupą Trio Management od 2012 roku. W latach 2010–2012 Dyrektor Działu Marketingu Bonnier Business (Polska), wydawcy „Pulsu Biznesu”. Odpowiedzialna za obszar marketingu, komunikacji oraz PR. Równolegle, od lipca 2006 r. do października 2012 r. związana ze spółką Informedia Polska, gdzie od 2008 r. prowadziła dział marketingu.

Obszary wsparcia

 


Zapraszamy do zapoznania się z wykazem sektorów strategicznych (branż kluczowych) na podstawie Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, które wspieramy w procesie pozyskania dotacji:
 

  • Sektor produkcji środków transportu (np. e-busy, pojazdy szynowe, statki specjalistyczne)
  • Elektronika profesjonalna (np. inteligentne liczniki energii, falowniki, ładowarki do samochodów, sensory)
  • Sektor specjalistycznych technologii teleinformatycznych (np. fintech, automatyka maszyn i budynków, cyberbezpieczeństwo, gry komputerowe, bioinformatyka)
  • Sektor lotniczo-kosmiczny (np. drony, elementy satelitów)
  • Sektor produkcji leków, wyrobów medycznych i nowoczesnych usług medycznych (np. e-medycyna, wyroby medyczne, terapie, leki biopodobne)
  • Sektor systemów wydobywczych (np. inteligentna kopalnia)
  • Sektor odzysku materiałowego surowców
  • Sektor ekobudownictwa (np. budynki pasywne, pikoenergetyka, budownictwo drewniane)
  • Sektor żywności wysokiej jakości

Nasze podejście

Będąc małym i średnim przedsiębiorstwem często musimy szukać przewagi konkurencyjnej w nowych i innowacyjnych rozwiązaniach. Tutaj z pomocą przychodzą fundusze unijne, które szczególnie teraz wspierają sektor MSP.

 W Trio Advisory doradzamy przedsiębiorstwom głównie z sektora MSP, przy pozyskiwaniu dotacji z różnych źródeł.

Dokonujemy analizy rodzaju inwestycji, jej lokalizacji oraz wielkości podmiotu ubiegającego się o wsparcie, aby obrać odpowiedni instrument.

Nasi konsultanci pomagają opracować założenia merytoryczne wniosków o dofinansowanie także pod kątem doboru pomysłów i kierunków badań o odpowiednio wysokim poziomie innowacyjności – właściwym dla wytycznych poszczególnych programów wsparcia.


Nasz zespół współpracuje z jednostkami naukowymi i badawczymi w całym kraju, ale nie tylko w obszarze pozyskania i rozliczenia wniosków. Wspieramy naszych Klientów znacznie szerzej.

Nasz dział doradczy B+R na co dzień wspiera Klientów w ocenie dotychczasowych wyników prac, ocenie stosowanych metodyk badawczych oraz przygotowaniu formalnym i merytorycznym do prowadzenia badań przemysłowych i rozwojowych.

Pomagamy wdrażać zmiany, a tam gdzie to konieczne, zajmujemy się wyszukiwaniem i kojarzeniem firm z naukowcami i zespołami badawczymi najlepiej dostosowanymi do faktycznych potrzeb projektu badawczego. 

Jeśli szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy i chcesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia zapraszamy do kontaktu.

Nasi Klienci o nas: