Fundusze unijne

Pomagamy i doradzamy przy pozyskaniu funduszy unijnych

Jeżeli dotychczas nie korzystali Państwo ze środków unijnych wspierających rozwój firmy, zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń naszych profesjonalistów w tym zakresie. Podpowiemy jak dopasować dostępne zasoby finansowe funduszy europejskich do wsparcia Państwa biznesu i zdobycia przewagi konkurencyjnej na rynku.

Obszary wsparcia

 


Zapraszamy do zapoznania się z wykazem sektorów strategicznych (branż kluczowych) na podstawie Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, które wspieramy w procesie pozyskania dotacji:
 

  • Sektor produkcji środków transportu (np. e-busy, pojazdy szynowe, statki specjalistyczne)
  • Elektronika profesjonalna (np. inteligentne liczniki energii, falowniki, ładowarki do samochodów, sensory)
  • Sektor specjalistycznych technologii teleinformatycznych (np. fintech, automatyka maszyn i budynków, cyberbezpieczeństwo, gry komputerowe, bioinformatyka)
  • Sektor lotniczo-kosmiczny (np. drony, elementy satelitów)
  • Sektor produkcji leków, wyrobów medycznych i nowoczesnych usług medycznych (np. e-medycyna, wyroby medyczne, terapie, leki biopodobne)
  • Sektor systemów wydobywczych (np. inteligentna kopalnia)
  • Sektor odzysku materiałowego surowców
  • Sektor ekobudownictwa (np. budynki pasywne, pikoenergetyka, budownictwo drewniane)
  • Sektor żywności wysokiej jakości

Nasze podejście

Będąc małym i średnim przedsiębiorstwem często musimy szukać przewagi konkurencyjnej w nowych i innowacyjnych rozwiązaniach. Tutaj z pomocą przychodzą fundusze unijne, które szczególnie teraz wspierają sektor MSP.

 W Trio Advisory doradzamy przedsiębiorstwom głównie z sektora MSP, przy pozyskiwaniu dotacji z różnych źródeł.

Dokonujemy analizy rodzaju inwestycji, jej lokalizacji oraz wielkości podmiotu ubiegającego się o wsparcie, aby obrać odpowiedni instrument.

Nasi konsultanci pomagają opracować założenia merytoryczne wniosków o dofinansowanie także pod kątem doboru pomysłów i kierunków badań o odpowiednio wysokim poziomie innowacyjności – właściwym dla wytycznych poszczególnych programów wsparcia.


Nasz zespół współpracuje z jednostkami naukowymi i badawczymi w całym kraju, ale nie tylko w obszarze pozyskania i rozliczenia wniosków. Wspieramy naszych Klientów znacznie szerzej.

Nasz dział doradczy B+R na co dzień wspiera Klientów w ocenie dotychczasowych wyników prac, ocenie stosowanych metodyk badawczych oraz przygotowaniu formalnym i merytorycznym do prowadzenia badań przemysłowych i rozwojowych.

Pomagamy wdrażać zmiany, a tam gdzie to konieczne, zajmujemy się wyszukiwaniem i kojarzeniem firm z naukowcami i zespołami badawczymi najlepiej dostosowanymi do faktycznych potrzeb projektu badawczego. 

Jeśli szukasz optymalnych rozwiązań dla swojej firmy i chcesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia zapraszamy do kontaktu.

Nasi Klienci o nas: