Doradztwo prawne

Klienci są dla nas priorytetem, dlatego wszystko, co robimy wspiera ich biznes

Klienci zapraszają nas do współpracy, gdy:

  • Szukają profesjonalnego wsparcia prawno-biznesowego na obsługę m.in. w dziedzinach szeroko pojętego prawa gospodarczego i cywilnego, praw własności intelektualnej i nowych technologii, prawa farmaceutycznego, nieruchomości, prawa budowlanego, telekomunikacyjnego i wielu innych. Kancelaria Trio Legal Snażyk Granicki z sukcesem przeprowadziła szereg transakcji, w tym na poziomie międzynarodowym, w obszarze inwestycji, czy M&A.
  • Zamierzają przeprowadzić istotną zmianę organizacyjną.

Artur Granicki Partner Kontakt
K: +48 508 380 081
Ekspert w dziedzinie prawa rynku kapitałowego ze szczególnym uwzględnieniem funduszy inwestycyjnych, prawa transakcji finansowych oraz projektów związanych z finansowaniem przedsiębiorstw. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie do jego obowiązków należało udzielanie zezwoleń związanych z funkcjonowaniem towarzystw funduszy inwestycyjnych, funduszy inwestycyjnych oraz dystrybutorów, przygotowywanie stanowisk KNF i wyjaśnień dla podmiotów nadzorowanych w sprawach związanych z funkcjonowaniem rynku kapitałowego.
Tomasz Snażyk Partner Kontakt
K: +48 515 298 708
Ekspert w dziedzinach umów inwestycyjnych, M&A, project finance, prawie spółek, a także wdrożeń projektów R&D oraz projektów energetycznych. Na co dzień doradza inwestorom, funduszom Venture Capital oraz założycielom startup-ów. Doradzał przy wielu inwestycjach, reprezentując fundusze Venture Capital, aniołów biznesu oraz założycieli startup-ów. Posiada głęboką wiedzę na temat funkcjonowania wielu dziedzin gospodarki, które pomagają mu w opracowania najlepszych rozwiązań prawnych dla biznesu.

Wyróżniamy się na rynku

 

  • Posiadamy doświadczenie w obsłudze tak podmiotów zinstytucjonalizowanych, jak i indywidualnych oraz transakcji.
  • Dążymy do stałego rozwoju, poszerzamy zakres naszych kompetencji i doświadczenie. Obok obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, prowadzenia indywidualnych projektów, w tym typu venture capital, jak też procesów sądowych, ukierunkowujemy się w szczególności na obszary szeroko pojętych nowych technologii, w tym dziedzinach związanych z biotechnologią.

Nasze podejściePodchodzimy do problemów kompleksowo, poszukujemy niestandardowych opcji, doradzamy pod kątem prowadzonego przez Klienta biznesu.

Proponujemy optymalne rozwiązania, łączące obowiązujące prawo z potrzebami danego Klienta.


Celem naszej kancelarii jest zapewnienie najwyższego poziomu usług i rzeczowej obsługi, zorientowanej na biznesowe otoczenie Klientów.


Nasi Klienci o nas: