Doradztwo prawne

Klienci są dla nas priorytetem, dlatego wszystko, co robimy wspiera ich biznes

Klienci zapraszają nas do współpracy, gdy:

  • Szukają profesjonalnego wsparcia prawno-biznesowego na obsługę m.in. w dziedzinach szeroko pojętego prawa gospodarczego i cywilnego, praw własności intelektualnej i nowych technologii, prawa farmaceutycznego, nieruchomości, prawa budowlanego, telekomunikacyjnego i wielu innych. Kancelaria prawna LAWARDS z sukcesem przeprowadziła szereg transakcji, w tym na poziomie międzynarodowym, w obszarze inwestycji, czy M&A.
  • Zamierzają przeprowadzić istotną zmianę organizacyjną.

Marta Pajączkowska Partner Kontakt
K: +48 509 435 993
Doświadczony prawnik, adwokat z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, w tym ponad 10-letnim w obsłudze podmiotów gospodarczych w międzynarodowym środowisku. Uczestniczyła w szeregu często skomplikowanych transakcji, w tym fuzji i przejęć, inwestycyjnych, z zakresu praw własności intelektualnej, w obszarze nieruchomości oraz szeroko rozumianego prawa cywilnego. Z sukcesem prowadzi również procesy sądowe.

Wyróżniamy się na rynku

 

  • Posiadamy doświadczenie w obsłudze tak podmiotów zinstytucjonalizowanych, jak i indywidualnych oraz transakcji.
  • Dążymy do stałego rozwoju, poszerzamy zakres naszych kompetencji i doświadczenie. Obok obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, prowadzenia indywidualnych projektów, w tym typu venture capital, jak też procesów sądowych, ukierunkowujemy się w szczególności na obszary szeroko pojętych nowych technologii, w tym dziedzinach związanych z biotechnologią.

Nasze podejściePodchodzimy do problemów kompleksowo, poszukujemy niestandardowych opcji, doradzamy pod kątem prowadzonego przez Klienta biznesu.

Proponujemy optymalne rozwiązania, łączące obowiązujące prawo z potrzebami danego Klienta.


Celem naszej kancelarii jest zapewnienie najwyższego poziomu usług i rzeczowej obsługi, zorientowanej na biznesowe otoczenie Klientów.