Wyceny i modelowanie

Wyceniamy profesjonalnie każdy element biznesu

Stoi za nami 17 lat doświadczenia i zgromadzonej wiedzy z wielu tysięcy wycen. Wyceniamy rzetelnie i niezależnie przedsiębiorstwa, środki trwałe, instrumenty finansowe, wartości niematerialne i prawne, programy lojalnościowe, zobowiązania pracownicze oraz utracone korzyści.

 

Wyceny realizowane przez naszych ekspertów wykorzystywane są:

  • na potrzeby przeprowadzenia transakcji
  • w kwestiach związanych z rachunkowością
  • przy planowaniu podatkowym
  • w procesie zdobywania finansowania i ubezpieczenia
  • przy spełnianiu wymogów Kodeksu Spółek Handlowych
  • w prowadzeniu sporów sądowych

Agnieszka Cudna-Ryczer Dyrektor Kontakt
K: +48 516 019 678
Agnieszka Cudna-Ryczer w 2003 roku ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość, w roku 2004 sfinalizowała ścieżkę Rachunkowości w Katedrze Rachunkowości otrzymując certyfikat (Nr 127/R/2004) Kolegium Zarządzania i Finansów SGH w Warszawie. Od 2006 roku konsultant w Grupie Trio Management, gdzie zdobyła bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów wycen aktuarialnych rezerw na świadczenia pracownicze oraz wycen spółek, wycen majątkowych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Jest odpowiedzialna za koordynację projektów wycen aktuarialnych dla kilku grup kapitałowych min. notowanych na GPW.
Lidia Chlebowicz Key Account Manager Kontakt
K: +48 505 195 333

„Jeżeli nie znasz wartości elementów swojego biznesu, znajdziesz się w rękach kogoś, kto ją zna.”
Warren Buffett

Wyróżnia nas:BOGATE DOŚWIADCZENIE
w ciągu ponad 17 lat działalności zrealizowaliśmy kilka tysięcy wycen. Posiadamy doświadczenie w koordynacji złożonych projektów prowadzonych równocześnie w kilkudziesięciu lokalizacjach w Polsce i poza jej granicami. Co trzeci pracownik z listy 500 jest objęty naszą wyceną (lista 500 to ranking największych polskich firm przygotowany przez dziennik "Rzeczpospolita").

PEŁNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
mając zaufanie do własnych doświadczeń, profesjonalizmu i zdobytej wiedzy, bierzemy pełną odpowiedzialność za wyniki dostarczanych prac.

DORADZTWO
i wsparcie na każdym etapie projektu.


DZIAŁANIE ZESPOŁOWE
które zapewnia sprawną komunikację na każdym etapie projektu. Mamy dostęp do kilkudziesięciu ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach. W Trio Advisory łączymy spojrzenie biznesowe ze spojrzeniem specjalistycznym.

BEZPIECZEŃSTWO
informacje przekazywane przez naszych Klientów są objęte wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, dzięki temu są doskonale chronione. Zaufanie w biznesie to najwyższa wartość.

POZYTYWNE REKOMENDACJE
posiadamy liczne grono Klientów, którzy ze współpracy z nami wynoszą pozytywne doświadczenia i polecają nas swoim partnerom biznesowym.


Warto z nami współpracować
W ciągu 17 lat działalności wykonaliśmy blisko 8000 wycenKażdego roku, w zakresie wycen, współpracujemy z około 350 firmamiBierzemy pełną odpowiedzialność za wyniki wycenyPosiadamy rekomendacje czołowych polskich i międzynarodowych firm audytorskich

Zaufali nam między innymi:

Nasi Klienci o nas: