Zgody marketingowe

Zgody marketingowe

Zgodnie z potrzebą aktualizacji i weryfikacji danych osobowych naszych klientów w związku z regulacją RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), które będzie stosowane w całej UE od 25 maja 2018 r. zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższego formularza oraz odznaczenie zgody lub braku zgody na przetwarzanie danych:

Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie wycofać udzielone poniżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać wysłana na adres e-mail: trio@trioadvisory.pl.
 
Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu przez Trio Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Sobieskiego 110, 00-764 Warszawa w celu marketingu bezpośredniego polegającego na kierowanie na wskazany adres e-mail i numer telefonu ofert handlowych, newslettera, ankiet satysfakcji i zaproszeń na wydarzenia.
 


 

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych spółce Trio Advisory Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-764), przy ul. Sobieskiego 110,www.trioadvisory.pl oraz partnerom biznesowym Trio Advisory sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
 


 

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest spółka Advisory sp. z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-764), z siedzibą przy ul. Sobieskiego 110
Dane osobowe zbierane są w celu możliwości realizacji umowy, działań marketingu bezpośredniego (telefony, e-mailing, newslettery) oraz przedstawiania ofert handlowych i zaproszeń na wydarzenia.
Zgodnie z art. 32 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pan/i prawo do wglądu do swoich danych oraz poprawiania ich treści a także odwołania zgody na ich przetwarzanie.
Podanie danych jest dobrowolne.
 

Z obowiązkiem informacyjnym można zapoznać się tutaj.